Школа усного рахунку Соробан у Кривому Розі

Вторник, 24 Ноя 2015 23:26

Кожен батько бажає для своєї дитини кращої долі, більшого успіху, більш яскравого життя, ніж була у нього. Потай від своїх малюків багато хто жалкує про втрачені можливості, не докладені в свій час зусилля, брак стимулюючого «стусана», тому батьки дбають про створення основи для успішного майбутнього своїх дітей з самого маленького віку.

Школи раннього розвитку, розвиваючі заняття для дітей у центрах підготовки до школи, творчі гуртки, клуби іноземних мов – у Кривому Розі перелік установ, де дітей навчають різним навичкам досить великий. Але якщо ви бажаєте, щоб малюк був ерудований, знався на багатьох науках, потрібно обирати відразу декілька напрямків підготовки. Чи виправдані такі навантаження для юного, ще не цілком сформованого мозку?

«Соробан»

Нещодавно в Україні розпочала свою роботу школа усного рахунку «Соробан», де заняття для малюків проводяться з використанням унікальної японської методики, що розвиває у дітей пам'ять, уяву, нестандартне мислення. В процесі навчання діти опановують рахівниці «Cоробан», які допомагають малюкам виконувати в розумі складні математичні обчислення з великою швидкістю. У міру вдосконалення техніки користування рахунковим інструментом діти переходять до роботи з уявними рахівницями, просто уявляючи собі картинки із зображенням рахункових кісточок, положення яких символізує певне число.

На батьківщині методу «Cоробан», в одній із найбільш інтелектуально розвинених країн світу, Японії, робота з рахівницями включена в обов'язкову шкільну програму. У США, країні великих можливостей і передових технологій, вивчення усного рахунку за програмою «соробан» дуже поширене, багато навчальних закладів вводять його в якості факультативу.

Тепер заняття з рахівницями для дошкільнят (дітей 4-5 років) та дітей молодшого шкільного віку (6, 7, 8, 9, 10, 11 років) проводяться і в Кривому Розі.

Суть методики

Мозок людини – унікальний, досі не вивчений до кінця досконалий механізм, про дійсні можливості якого люди навіть не підозрюють. Результати досліджень показали, що людський мозок працює приблизно на 10%. Уявіть собі, який колосальний розумовий потенціал закладений в кожному з нас! Скористатися ресурсами на всі 100 % ми не маємо можливості, бо людство ще не вигадало такого засобу, однак намагатися максимально розсунути межі можливостей просто зобов'язані.

Саме так працює метод «соробан» - найбільш ефективне тренування для зростаючого дитячого мозку. Перехід у навчанні від реального рахункового інструменту до уявного – це результат розвитку правої півкулі головного мозку, чіткої взаємодії між двома половинами органу.

Що дає навчання?

Заняття в усного рахунку в Кривому Розі допоможуть вам розпізнати в дитині приховані таланти, розвинути вже проявлені здібності. Головні переваги курсів «соробан» для малюків:

  1. Розвиток зорової пам'яті і здатності «схоплювати інформацію на льоту»;
  2. Підвищення спостережливості, вміння концентрувати увагу;
  3. Розвиток уяви, зміна форми мислення, поява гнучкості розуму, творчого погляду на речі.

Наші учні швидше реагують на зміну зовнішніх обставин, почувають себе впевнено, вміють аналізувати, тому прийняття рішення в будь-якій ситуації не створює для них проблем.

Як стати учасником програми?

Ви можете записатися в школу усного рахунку «Соробан» у Кривому Розі на нашому сайті, де можна знайти розклад занять для різних вікових груп та контактну інформацію. Телефонуйте нам, якщо хочете дізнатися, скільки коштує програма, як буде проходити навчання, щоб вирішити свої сумніви і отримати відповіді на всі запитання.

Щоб у вас був вибір, ми пропонуємо для дитини пробний місяць навчання, який не буде коштувати вам ні копійки, якщо методика не підійде вашому малюкові.

Обирайте для своїх дітей краще! Підштовхнувши їх зараз, ви забезпечуєте їм безмежні можливості в майбутньому.

загрузка...

Ваш отзыв