Лікування зубів при вагітності

Вторник, 15 Окт 2019 11:54

Більшість мам у світі стикаються з необхідністю лікування зубів. Вони задають питання, допустимо лікування зубів при вагітності. Чи не шкодить це майбутньому малюку.

Лікування зубів при вагітності це нормально процедура. пошкоджений зуб може призвести до інфекцій яка нашкодить майбутній дитині. Краще за все буде йти до лікаря коли тільки планується дитина. Також лікувати зуб можна при вагітності але чітко дотримуючись правил.

Лікування зубів можна поділити на декілька періодів: лікування зубів на ранніх строках кома 1 триместр 2 триместр 3 триместр. Кожен термін має свої небезпечності які необхідно знати щоб не нашкодити дитині.

На ранніх термінах необхідно виявити фактори ризику. Частіше за всього це може бути кариес або воспалення десен. Якщо це дуже серйозна операція то її необхідно відкласти на майбутнє так як це може пошкодити малюку.

Перший триместр це найбільш важливий період для малюка. На цемент у дитини формуються основні органи та лікарі забороняють використовувати різні ліки та робити операції. Це може дуже сильно нашкодити дитині тому операцію або лікування треба перенести до другого триместру.

Другий триместр найбільш безпечний з точки зору лікарів, дитина вже майже сформована та у цей період можна проводити нескладні операції. Анестезію у такий період робити можна але не дуже сильно так як це може е нашкодити мамі та дитини. Також не дозволяється використовувати наркоз.

У третій триместр також можна лікуватися але дуже обережно. Якщо мама відноситься спокійне до походу до лікаря видалення зубів не нашкодить їй. Але якщо вона переживає стрес то хто краще за всього перенести операцію після народження дитини.

Лікування зубів використовуються анестезія. Вона не нашкодить дитині тому її дозволяється використовувати. Однак наркоз та седація недопустима при вагітності тому її необхідно перенести на строк після народження дитини. Таким чином можна зберегти дитину цілою та здоровою без ніяких травм.

Стоматологія Оланко може дати усі необхідні услуги по консультації та наданні операцій вагітним жінкам. У клініці працюють тільки професіонали які мали справу з з вагітними та які зможуть допомогти у складний період. усім мамам треба пам'ятати що перш ніж робити операцію необхідно проконсультуватися у лікаря.

Можна зберегти не тільки себе а і майбутню дитину. Все залежить тільки від вас потрібно бути чуйною та дуже обережною.

загрузка...

Еще о беременности:

    Похожих статей не найдено

Ваш отзыв