Користь масажу при вагітності

Четверг, 21 Июл 2016 23:01

Вагітність - важливий і рішучий крок в житті кожної жінки. Під час носіння дитини в організмі матері відбувається багато змін: змінюються смакові переваги, настрій, характер, проходить безліч біологічних змін. В цей час жінка потребує уваги, турботи, підтримки і піклування. Також необхідно не забувати і про здоров'я дитини.

Чи потрібен масаж при вагітності?

Масаж - дуже приємна і корисна річ, тим паче при вагітності. У період носіння дитини жінка відчуває певний фізичний дискомфорт, біль у м'язах, хребті, суглобах. Масаж при вагітності не є обов'язковим, але він допоможе вирішити деякі фізичні проблеми. Загалом він виконує ті ж самі функції, що і в звичайній ситуації, але з деякими змінами. Лікарі іноді призначають його для підвищення рівня самопочуття матері і дитини.

Користь масажу при вагітності

Як вже було написано вище, масаж при вагітності дуже корисний, але до нього потрібно ставитись з розумом. Починати сеанси слід після закінчення першого триместру, адже так, гарантовано, не буде ризику переривання вагітності. Перед початком потрібно проконсультуватися з лікарем-гінекологом про можливі наслідки або попереджуючі обставини. Якщо у вагітної жінки немає жодних проблем і протипоказань до масажу, то можна сміливо починати сеанси, адже вони безсумнівно принесуть користь. Доручити масаж при вагітності слід досвідченим спеціалістам, адже така справа потребує спеціальних навичок, та і ціни на масаж у спеціалізованих клініках будуть доступніші. Результат після таких прийомів релаксації зробить процес вагітності більш приємним та комфортним для майбутньої матері.

Масаж під час вагітності регулюватиме рівень гормонів в організмі жінки, таких як картизол і серотонін, а як результат запобігти різким змінам настрою, депресіям. Сеансі релаксації вагітної знімуть набряки тканин, болі в спині, суглобах і м'язах. Жінка зможе легше пересуватися, змінювати положення тіла, стане більш активною. Сеанси прискорять кровообіг в організмі жінки і дитини, що позитивно вплине на розвиток малюка, попередить застій лімфи в обох організмах.2 Масаж дуже позитивно вплине і на пологи. Якщо жінка буде регулярно розслабляти м'язи і заспокоюватись підчас масажу , то пологи будуть більш стрімкими і менш болісними. Існує безліч різновидів масажу, кожних з яких впливає на певну зону організму. Перед початком сеансів рекомендовано ознайомитися з усіма техніками і обрати кращий для певної ситуації.

Кожна жінка повинна дбати про себе і про свою майбутню дитину, тож не потрібно забувати про допоміжні заходи під час вагітності. Масаж стане в нагоді майбутній матері, допоможе легко виносити плід і безболісно народити малюка.

загрузка...

Еще о беременности:

    Похожих статей не найдено

Ваш отзыв